Adobe Photoshop kursai 

Fotografė Viktorija Jazdauskienė


PHOTOSHOP KURSAI

5 vakarų ADOBE PHOTOSHOP  mokymai individualiai Jūsų laiku

(1 lygis basic intermediate)

 

 

Photoshop kursai. Skaitmeniniame pasaulyje  turime retą galimybę užfiksuoti gražiausias akimirkas – vieni fotoaparatais, kiti planšetėmis ar telefonais. Tačiau vien fotografuoti nepakanka, reikia dar gebėti fotografijas atrinkti ir redaguoti, kad būtų pasiektas geras ir kokybiškas rezultatas, tinkantis spaudai ar publikavimui internete.

Jeigu esate pradedantis fotografas, fotografas mėgėjas ar tiesiog norite išmokti fotografijų apdorojimo meno, mes Jums siūlome naujus vakarinius kursus – Nuotraukų redagavimo pagrindai fotografams (Adobe Photoshop)!

Photoshop kursai skirti tiems, kas nori sužinoti pagrindinius nuotraukų redagavimo principus ir juos išbandyti praktiškai, dirbant profesionaliomis priemonėmis kaip Adobe Photoshop programa.

Photoshop kursų dalyviui nereikalingas pradinis Adobe Photoshop programos pasirengimas. Pirmųjų užsiėmimų metu lektorius  visus supažindins su pagrindiniais programos darbo įrankiais ir jų funkcijomis. Kursų metu bus skiriama praktinių užduočių bei namų darbų, kad informacija būtų geriau įsisavinama.

Išklausę nuotraukų redagavimo kursus dalyviai gebės atsirinkti ir reitinguoti, redaguoti ir retušuoti fotografijas. Įgytų žinių ir gebėjimų pagrindu toliau dalyviai galės savarankiškai ugdyti savo profesionalumą dirbdami su Adobe Photoshop programa.

Mokymai vyks dvi savaites – nuo pirmadienio iki penktadienio.  Mokymų laikas suderintas taip, kad mokymuose galėtų dalyvauti ir dirbantys žmonės.

Baigę šiuos fotografijų ir vaizdų koregavimo bei kūrimo programos Adobe Photoshop mokymus Jūs: 

  • Gebėsite naudotis Adobe Photoshop programa;
  • Išmoksite pritaikyti pagrindinius Adobe Photoshop programos įrankius;
  • Redaguoti tam tikras fotografavimo klaidas;
  • Gebėsite dirbti su sluoksniais, kaukėmis ir sluoksnių grupėmis;
  • Koreguoti kontrastą, spalvas, naudoti filtrus bei įvairius efektus;
  • Retušuoti portretą; panaikinti odos nelygumus, sutvarkyti, užmaskuoti tam tikras detales (pvz., nereikalingas plaukas, dulkės ant drabužių, per tamsūs paakiai ir pan.); koreguoti tam tikras pasirinktas linijas, formas bei spalvas;
  • Rašyti įvairiais šriftais, parinkti teksto formą, spalvą, reguliuoti teksto ryškumą ir pan.;
  • Padaryti panoraminę peizažo nuotrauką bei ją tinkamai retušuoti.

Įgytų žinių ir gebėjimų pagrindu dalyviai ateityje toliau galės savarankiškai ugdyti savo profesionalumą dirbdami su Adobe Photoshop programa arba gilinti žinias nuotraukų redagavimo pagrindų antro lygio kursuose.

 

Kurso dalyvių kiekis: 1 – 2 dalyviai

Mokymų trukmė:  5 vakarai

Valandų kiekis: 20 ak. val.

Adobe Photoshop programa: Taip

Praktikumai: Taip

Nemokama konsultacija: Taip

Pažymėjimas Taip

 

 

Kaina:  149 Eur. (pasiūlymas galioja iki 2018 12 31)

Įprastinė kaina  229 Eur.

 

 

Photoshop mokymų programa

Fotografės Viktorijos Jazdauskienės darbai

Mus rasite

Registracija į kursus


Skambinkite dabar