Saviugda

Kodavimas NLP metodika

NLP (Neuro lingvistinis programavimas) – ekologiška metodika

“Kodavimas” NLP metodika labai veiksminga metodika, taikant šią metodiką nenaudojami jokie medikamentai. Ši metodika yra “ekologiška” psichologinio poveikio atžvilgiu. Labai svarbus aspektas vartojimo problematikos analizėje ir jos sprendiniuose – atrasti pagrindinius priežastinius ryšius, lemiančius norą (įprotį) atlikti vienokius ar kitokius veiksmus, kurie ilgalaikėje perspektyvoje tampa nevaldomu potraukiu, sukelia socialinį, fiziologinį diskomfortą.

Tikslas svarbiausia

Mūsų tikslas yra padėti žmogui atrasti ir saugiai eliminuoti priežastinius ryšius, ko pasėkoje dažniausiai išnyksta ir pasekmės, susijusios su vienokiomis ar kitokiomis negatyviomis būsenomis. Reiktų suprasti, kad nekontroliuojamo vartojimo problematikos šaknys slypi ne tiek pačioje asmenybėje, bet daugeliu atveju tai sietina su žmogaus socialiniais kultūriniais ryšiais, gebėjimais prisitaikyti, lūkesčiais, pasitikėjimu savo jėgomis, motyvacijos lygiu ir pan. Taigi tai sudėtinga struktūra kuriai “sutvarkyti” reikalingos specifinės kompetencijos ir patirtys.Kodavimas

Neuro metodikų išskirtinumas 

Neuro programavimo efektyvumas sprendžiant  vartojimo problematiką siejasi su  žmogaus apsisprendimu ir noro bendradarbiauti „siekio indeksu“ – kuo jis didesnis, tuo efektyvesnis metodikos pritaikymas ir veikimas. Esminis šios metodikos išskirtinumas tai laikas, per kurį pasiekiamas rezultatas. Dažniausiai reikalingas vienas apsilankymas pas Neuro lingvistinio programavimo specialistą, kad nekontroliuojamo vartojimo problematika būtų išspręsta. Svarbus momentas yra tai, kad kuo anksčiau žmogus pripažįsta situacijos rimtumą ir kuo ankstesnėje stadijoje pradeda šią situaciją spręsti, tuo didesnė tikimybė pilnai išsilaisvinti iš tamsių vartojimo gniaužtų.

Plačiau apie NEUROLINGVISTINĮ (NLP) programavimą

Skaitykite čia

TERMINOLOGIJA

Metodas  kurį įprasta vadinti „kodavimas“, buvo sukurtas Aleksandro Dovženkos ir oficialiai naudotas sovietų sąjungoje nuo 1984 metų.  Mūsų centras nenaudoja šios kodavimo metodikos.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Sesijos laikas: (individualus) 1,5 val.

Visiškas konfidencialumas: Taip

Nemokama pirminė konsultacija telefonu: Taip

Nemokama situacijos kontrolė ir palaikymas: Taip

 

TELEFONAS PASITEIRAUTI:

Tel. 8 686 26678 

Darbo laikas

Pirmadienis  9-18
Antradienis  9-18
Trečiadienis  9-18
Ketvirtadienis  9-18
Penktadienis  9-18
Šeštadienis  9-15
Sekmadienis Nedirbame

 

 

REGISTRUOTIS Į KONSULTACIJĄ

 

a

ATSILIEPIMAI

Bronius R.  46 metai  Anykščių raj.

Man atrodė, kad  galiu šią sudėtingą problemą išspręsti pats, bet deja taip „sugaišau“ 15 metų, praradau šeima ir pasitikėjimą savimi  Kreipiausi pagal rekomendaciją pas Saulių Jurgelėną. Apsilankiau 3 kartus praėjo daugiau nei metai. Šiuo metu jaučiuosi kitu žmogumi,  susiradau darbą labai esu patenkintas. Ačiū.


Juozas M.  52  m  Plungės raj.

Į visą šitą reikalą žiūrėjau labai skeptiškai,  nes daug ką buvau išbandęs. Negaliu suprasti kas tai per procesas, bet 2 metai jokie velnio lašai manęs nedomina. Ačiū Sauliau.


Jadvyga R.  43 m  Vilnius

Negaliu apsakyti, kaip esu dėkinga šitam žmogui. Jis tiesiog daro stebuklus. Buvau kritusi ir niekaip negalėjau pakilti,  buvau susipykusi su visais  šeima, vaikais ir net savo artimiausiais žmonėmis jau  daugiau nei 2 metai esu absoliuti abstinentė.  Susitvarkė daugybė dalykų ačiū labai.


Jaroslavas K. 39 m Švenčionys

Ilgai dvejojau, bet vis tik atvykau pas Saulių nors tiesą sakant buvau nusiteikęs nelabai rimtai. Po konsultacijos iš pirmo karto regis lyg ir nepavyko, bet taip tik atrodė, po keletos dienų pradėjau keistis kitaip mąstyti regis lyg ir to nesuprasdamas. Svarbiausia kai pasimesdavau situacijoje, paskambindavau ir gaudavau patarimus kaip elgtis. Ačiū labai 1 metai ir 8 mėn. kaip neturiu reikalų su šituo brudu.


Birutė L. 47 m Kaunas

Kuomet negali pakilti, reikia ieškoti pagalbos, aš tą padariau ir man pasisekė. Noriu padėkoti už ištvermę ir sunkų darbą. Jau 2 metai kaip tvirtai stoviu ant kojų.


Laima J. 53 m Kaunas

Labai, labai ačiū Sauliau už rūpesti, jei ne Jūs greičiausiai bučiau jau niekam nereikalinga. Ačiū, sėkmės Jums.


Vilma K. 39 m.  Klaipėda

Prisimenu tą dieną, kai artimi žmonės man pasiūlė atvykti čia. Man atrodė, kad tai dar viena būdas kuris man nieko  neduos. Esminis dalykas yra tai, kad apsilankiusi supratau, kokios yra pagrindinės šios problemos priežastys ir kaip jas  galima kontroliuoti, panaikinti. Taigi, savotiškai atradau tai, kad žinau kaip galiu padėti sau. Jau 2 metai, labai aiškiai ir konkrečiai valdau savo emocines būsenas, o visi baliukai tai buvo nemokėjimo valdyti savęs pasekmė.


Danguolė, 43 metai, Utenos raj.

Nenorėjau važiuoti. Netikėjau tokiais dalykais. Ir dabar galiu jau pasakyti, kad netikėjau, nes nelaikiau savęs turinčiu problemų. Nuvežė sesuo. Ji ir įkalbėjo. Nemoku apsakyti, kaip viskas pasikeitė po susitikimo su Sauliumi. Esu laisva jau 1 metai ir 7 mėnesiai. Daugiau ten nebenoriu. Visaks dabar sekasi,  pinigų atsirado, santykiai pasikeitė su aplinkiniais. Pasirodo ir darbą taip išsaugojau, nes vadovė sako, kad viską matė ir jau ketino mane atleisti. Tariu didelį ačiū, bet nors ir tariu ačiū, labai tikiuosi, kad su daugiau neteks pas Saulių vykti.


Erika, 39 metai, Kaunas

Sakau tik dėkui. Man tikrai padėjo. Laikas dar nedidelis, bet man pačiai neapsakomai gera žinoti, kad išsiverčiu be taurės vakare. Kad galiu susitikti su draugais ar pažįstamais ir po vakarėlio visus parvežti namo. Rekomenduoju ir kitiems. Aš registravausi gal keturis kartus. Pati. Bet iš vakaro vėl keldavau taurę, o ryte kurpdavau pasakojimus, kodėl negaliu atvažiuoti. Tai darbas, tai mašina nesiveda, tai vėl kas nors. Tačiau Saulius skyrė man laiko ilgam pokalbiui telefonu. Po šio pokalbio supratau, kad viskas tikrai mano rankose. Kad meluoju ne kitiems, o sau. Kad atidedu ir vis daugiau geriu. Susikaupiau ir nuvažiavau. Vien pamačius šį žmogų dingo visos baimės. Pilnai juo pasitikėjau. Neveltui. Todėl rekomenduoju ir kitiems. Nustokite sau meluoti, kad su jumis viskas gerai. Nustokite atidėti tai, kas jums pačiam labai svarbu. Pamatysite, rezultatas tikrai to vertas. Pati susidomėjau neurolingvistiniu programavimu.


Saulius 31 m ir Rasa 33 m Prienų raj.

Ačiū šiam žmogui, jis  labai mums padėjo visapusiškai, ne tik psichologiškai, bet ir žmogiškai. Šis žmogus sutvarkė mūsų gyvenimą. Nevartojam 1 metai ir  5 mėn. ir  tikrai neturime jokio noro pradėti net bandyti. Ačiū Jums labai.


Inga 39 m. Šiauliai

Spręsti šią problemą bandžiau keletą metų pati, tačiau tai buvo tik labai laikini dalykai. Po vizito pas Saulių jau daugiau nei du metai nevartoju nieko, pradėjau lankyti sporto klubą, numečiau 14 kilogramų. antsvorio, jaučiuosi puikiai. Ačiū Jums labai.


Rokas 43 m. Plungė

Va čia tai darbas. Visad kartojau, kad viską susitvarkysiu pats, nustosiu gerti  pradėsiu sportuoti ir pan, Taip 6 metus ir žadėjau, bet niekaip negalėjau atsilaikyti ilgiau nei savaitę. Ateina penktadienis ir prasideda. Dabar ramu 8 mėn. kaip laisvas, visiškai kitokie  savaitgaliai ir kitokios šventės. Sportuoju, atradau papildomos veiklos pradėjau jausti, kad sugrįžta mano jėgos ir sveikata. Ačiū.


Lidija  53 m. Pakruojo raj.

1 metai ir keturi mėnesiai kaip esu laisvo ir švaraus  proto,. Visiškai neturiu jokio potraukio ir neturiu jokio susidomėjimo šituo brudu, kuris buvo mane paskandinęs. Tiesiog dabar suprantu kaip giliai buvai nuėjusi. ne tuo keliu. Ačiū.


Ramūnas 39 m. Ukmergė

Atvažiavau pabandyti šito programavimo po to kaip  pamačiau kaip pasikeitė mano kaimyno gyvenimas, kuris prieš  maždaug metus lankėsi .  Aš netikėjau, kad galima išlipti iš tokios duobės. Kadangi ir pats turėjau  didelių problemų  ir buvau išbandęs viską ir torpedas ir pan. tai tiesiog norėjau išbandyti  ar dar gali kažkas padėti. Taigi praėjo 11  mėn. neturiu jokio potraukio ir jokio noro  atvirkščiai visiškas atmetimas ir kontrolė. Labai patiko tai, kad visą laiką galima paskambinti ir pasikonsultuoti jei kažkas neaišku. Dėkui už galimybę atrasti save.


Albertas 47  m. Telšiai

Prieš  1,5 m.  kreipiausi pagalbos dėl nekontroliuojamo vartojimo, nes taip užbanguodavau kas 2 mėn., kad saulės nematydavau ištisas savaites. Problemos sprendimas per viena diena man buvo sunkiai suprantamas, bet vis tiek nusprendžiau pabandyti . Praėjus 4 mėn. neužšokau ant tų bangų ir  negalėjau pats suprasti kaip tos bangos dingo.


Giedrė 44 m. Utena

Tiesiog išsilaisvinau ne tik iš šitos nesąmonės, bet ir iš depresijos, nes dažniausiai vartodavau dėl pastovios įtampos. Gavau daug patarimų, kaip valdyti ir atrasti save, labai esu patenkinta.


Violeta 29 m. Kaunas

Man labai patiko paprastumas ir nuoširdus bendravimas.


Arūnas 49 m. Joniškis

1,5 valandos užtruko tai ko niekaip nepadariau per 25 metus


Kęstutis 30 m. Šiauliai

Esu Kęstas, man 30 metų. Po apsilankymo pas Saulių praėjo beveik 2metai. Per tą laiką nei viena diena nepraėjo veltui. Ačiū už pagalbą


Aurimas 40 m.  

Ačiū, labai, labai,  jau metai laiko švarus ir  tai padėjo išsaugoti šeimą.


Darius 38 m.  Kauno raj.

Turėjau problemų su žole, visko esu išbandęs ir visur  privažinėjęs,po apsilankymo čia visiškai atsikračiau šito sveikatą ardančio dalyko.


Adolfas 55 m. Šiauliai

Buvau prieš 7 metus su torpeda kodavesis nepadėjo tai nelabai ir tikėjau, kad kažkas padės, bet draugas buvo bėdoje tai po vizito pas Saulių nevartoja tai nusprendžiau pabandyti. Praėjo 1,5  metų jokio potraukio, labai patenkintas.


Gintaras 47 m.Kupiškis

Geriausia ką galima rasti šiai dienai Lietuvoje,  100 proc patikimą ir dar nemokamas konsultacijas suteikiamos.


Jolanta 49 m Šakiai

Tiesiog didelis ačiū,  buvau užsiregistravusi,  suabejojau neatvykau, po metų vėl ryžausi ir labai džiaugiuosi, kad sulaukiau pagalbos


Jurga 37 m  Pasvalio raj.

Sunku suprasti kaip per 1 h gali nustoti gerti,  alkoholis buvo nuo 18 metų, paskutinius 5 metus nemačiau šviesios dienos nors atrodė, kad viskas gerai. Tačiau kai praradau vairavimo teises buvo šokas ir supratau, kad  turiu kažką daryti. Pasikalbėjau su drauge ji buvo pas Saulių ir 4 metai kaip nevartoja jokio alkoholio tai mane sudomono ir  paskatino. Dabar esu laisva, nors dar nepilnai 1 metai, bet tai tikrai nuostabu, būti blaiviam. Ačiū.

 Rašyti atsiliepimą

 

[[[["field11","equal_to","\u012emon\u0117"]],[["show_fields","field13,field10,field12,field14"]],"and"],[[["field35","greater_than","1"]],[["show_fields","field34"]],"and"],[[["field35","greater_than","2"]],[["show_fields","field34,field36"]],"and"],[[["field35","greater_than","3"]],[["show_fields","field34,field36,field37"]],"and"],[[["field35","greater_than","4"]],[["show_fields","field34,field36,field37,field38"]],"and"],[[["field31","equal_to","Privatus asmuo"]],[["hide_fields","field13,field12"]],"and"],[[["field31","equal_to","\u012emon\u0117"]],[["show_fields","field13,field12"]],"and"]]
1 Step 1
Jūsų vardasJūsų vardas
Jūsų komentaraimore details
0 /
Previous
Next

Skambinkite dabar pasitarsime