Fotografas Deividas

Sveiki, mano vardas Deividas,

 

Dažniausiai fotografuoju maistą, įvairius produktus reklamai bei žmones. Taip pat žiniomis dalinuosi fotografijos kursuose, į juos ir noriu pakviesti.

Aistrą fotografijai atradau visiškai netikėtai ir šio pomėgio kaltininkės yra… žvakės. Tuo metu jas gaminome kartu su kolege ir Kalėdinės mugės organizatoriams reikėjo nuotraukų. Ramiai sau liejau žvakes, apie fotografiją nė nesapnavau, o ir tas žvakes fotografuojant aparatas neklausė – nuotraukos buvo per tamsios, per šviesios, blykstė žybsėjo ne laiku ir ne vietoje… Tačiau fotoaparato iš rankų po to paleisti nebenorėjau.

Peizažai, portretai, macro fotografija, water splash, maistas, renginiai, įvairūs produktai – išbandžiau viską, ką tik pajėgiau sugalvoti ir prie ko pavyko prikišti nagus, tačiau galiausiai pavyko išsigryninti kas teikia man daugiausiai profesinio malonumo. Žinau, kad nereikėtų spjaudyti į atvirus šulinius, bet esu įsitikinęs, kad vestuvių niekada nefotografuosiu 😊

Labai gerai žinau kaip sunku būna pradžioje, kuomet rankos ir akys nesusikalba ir nuotraukos atrodo visiškai kitaip nei įsivaizdavai. Tada labiausiai ir norisi, kad kažkas ateitų, pirštų pabaksnotų į reikiamą mygtuką ir nuotrauka pagaliau atrodytų vykusi.

Vedžiau daugybę įvairių mokymų ir galiu garantuoti, kad šiuose kursuose nuobodu tikrai nebus. O pats didžiausias malonumas apima tuomet, kai supranti, kad tavo žinios jau tokios, kad nuotraukas darai tu, o ne fotoaparatas automatiniame režime. Tad tokį žinių lygį ir bandysime pasiekti.

Daugiau apie mane ir mano darbus – www.deividasphotos.com

 

Iki pasimatymo kursuose!

 

Skambinkite dabar pasitarsime