Fotografijos kursai pradedantiesiems


a

Fotografė Viktorija Jazdauskienė

Jūs mėgstate fotografuoti, tačiau nesijaučiate turintis pakankamai žinių apie mėgiamą fotografijos žanrą? O gal žiūrėdami draugų nuotraukas feisbuke nesuprantate, kodėl jos tokios gražios, o jūsiškės išsiliejusios, kiek neryškios, per tamsios ar per šviesios? Neskubėkite keisti fotoaparato!

Visas šias klaidas ištaisyti ir įgūdžius patobulinti padės informatyvūs fotografijos kursai.

Kursuose susipažinsime, kokia fototechnika yra tinkamiausia, aptarsime ką geriausia fotografuoti ir ko nefotografuoti, kokios geriausios vietos ir momentai, kaip padaryti, kad Jūsų prisiminimai atsispindėtų gražiose Jūsų fotografijose.

 

Šie fotografijos kursai yra skirti pradedantiems fotografams, turintiems (arba nebūtinai) fotoaparatus ar tiesiog mėgstantiems kūrybiškai leisti laisvalaikį! Rekomenduojama atsinešti į seminarą turimą fototechniką (kursuose galima dalyvauti ir be fotoaparato). Fotoaparato tipas šiuose kursuose nėra svarbus (galite dalyvauti turėdami tiek kompaktinį, tiek sisteminį, tiek veidrodinį fotoaparatą).

 

Kursų metu:

  • Būsite supažindinti su fotoaparato veikimo principais, valdymu ir nustatymų pasirinkimu;
  • Sužinosite, ką reiškia tam tikri mygtukai ir pagrindinės funkcijos;
  • Pasipraktikuosite — išbandysite savo fotoaparato galimybes;
  • Klausytojai išmoks efektyviai naudotis fotoaparato teikiamomis galimybėmis, susipažins su pagrindinėmis nuotraukų redagavimo programų funkcijomis bei perpras meninės fotografijos pagrindus.
  • Po mokymų, turėsite galimybę individualiai pasikonsultuoti.

5 dienų fotografijos kursų kaina

109 Eur

Išduodamas fotografijos kursų baigimo pažymėjimas

Fotografijos kursų programa

Viktorijos Jazdauskienės fotografija

Mokymų erdvė

Skambinkite dabar pasitarsime