WordPress (turinio valdymo sistemos) mokymai pradedantiesiems


Mokymų būdai  Online mokymai, mokymai auditorijoje.

Dalyvių kiekis: Individualūs mokymai

Pasiteirauti: +37068626678

WordPress mokymai

Kas yra WordPress turinio valdymo sistema?

Nusibodo investuoti didžiules sumas tam, kad savo veiklą galėtumėte realizuoti virtualioje erdvėje? O galbūt svajojate apie tai, kaip pats kuriate nuosavą tinklalapį, tinklaraštį ar programėlę? Jei taip, mes Jums siūlome plačiausiai pasaulyje naudojamos turinio valdymo sistemos WordPress mokymus.  Plačiau apie wordpress.

WordPress mokymai padeda suprasti

WordPress – tai atvirojo kodo (open source) programa, kurios pagalba galėsite kurti bei redaguoti interneto svetaines ar tinklaraščius (blog‘us) patys, ir tai nereikalaus specifinių programavimo žinių. Mūsų šalyje bei visame pasaulyje populiari ir plačią vartotojų bendruomenę turinti WordPress sistema – nuolatos atnaujinama ir tobulinama, tad kasdien interneto svetainių ar tinklaraščių kūrimas paverčiamas vis patogesniu ir lengviau išmokstamu procesu. Taigi, įgavęs pagrindinių darbo su WordPress sistema įgūdžių, vartotojas, per trumpą laiką gali sukonfigūruoti ir aktyvinti funkcionalią interneto svetainę.

Patogumas

WordPress sistema – nuolatos atnaujinama ir tobulinama, tad kasdien interneto svetainių ar tinklaraščių kūrimas paverčiamas vis patogesniu ir lengviau išmokstamu procesu. Taigi, įgavęs pagrindinių darbo su WordPress sistema įgūdžių, vartotojas, per trumpą laiką gali sukonfigūruoti ir aktyvinti funkcionalią interneto svetainę.

Pasiūlymas

Tad, mes Jums siūlome WordPress sistemos mokymus pradedantiesiems ir pažengusiems, kurių metu  įgysite darbo su WordPress sistema pagrindus, leidžiančius savarankiškai tobulinti savo profesionalumą dirbant su WordPress turinio valdymo sistema, taip pat, esant norui, suteiksime galimybę gilinti žinias intermediate lygio mokymuose.

Baigę šiuos WordPress (turinio valdymo sistemos) mokymus Jūs: 

    • Išmoksite parengti domeną ir interneto svetainės talpinimo aplinką;
    • Gebėsite instaliuoti ir konfigūruoti WordPress turinio valdymo sistemą;
    • Susipažinsite su WordPress veikimo principu;
    • Susipažinsite su interneto svetainės struktūra;
    • Žinosite kaip apsaugoti ir prižiūrėti savo svetainę.

Įgytų žinių ir gebėjimų pagrindu dalyviai ateityje toliau galės savarankiškai ugdyti savo profesionalumą dirbdami su WordPress turinio valdymo programa.

 

Kurso dalyvių skaičius: individualūs mokymai nuo 1 iki 5 klausytojų.

Mokymų trukmė:   2 – 3 dienos (8 ak.val.)

WordPress programa: Taip

Praktikumai: Taip

Nemokama konsultacija telefonu: Taip

Wordpress mokymų programa

Šiuo metu WordPress mokymams taikoma  20 proc nuolaida. 

Kaina:  280 Eur  224 Eur

WordPress galerija

 

Registracija į kursus


Skambinkite dabar pasitarsime